Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je nového

Příspěvky

Fotogalerie ze Sedmihoří

23. 6. 2014

Po necelém roce jsem se opět vrátil do svého milovaného Sedmihoří. Pár fotek z této cesty jsem šoupnul do fotogalerie.

 

Vzkaz bernartickým

23. 6. 2014

Pánové, ještě jednou díky za hezký večer a pozvání na ranní kávu. Bohužel jsme nakonec nemohli přijmout, protože jsme se (do značné míry i Vaší zásluhou) vzbudili v půl desáté a to už byl nejvyšší čas upalovat na vlak, takže se omlouváme.

Ať se Vám vydaří pouť!

Tomáš a Roman

 

Noc kostelů 2014 - Fotky z akce

26. 5. 2014

Přátelé, známí i neznámí, kteří se zůčastnili mého vystoupení v chaberském kostele Stětí sv. Jana Křtitele, děkuji Vám za přítomnost - bylo to moc milé. Vy, které jsem pokládal za přátele a nezúčastnili jste se bez vážného důvodu (že, Hrochu a otče ?!) - styďte se :-).
Nějaké fotky, stejně jako stránka pořadatelů akce, jsou v těle příspěvku. Videjka se sem bohužel nevejdou.

 

 

Noc kostelů 2014

29. 4. 2014

Vážení, v rámci letošní Noci kostelů bych měl v Dolních Chabrech mít nějaký příspěvek o románské architektuře... Nejsem žádný táborový řečník, tak by to mohla být legrace, kdybyste se chtěli přijít podívat:

zlmnoc_kostelu3_kopie-1-.jpg

 Podrobnosti v "celý příspěvek"

 

 

 

Kostely jsou na světě!

28. 3. 2014

Přátelé, návštěvníci!
Knížka o románských kostelech je na světě, tak se s Vámi chci podělit o radost! Hurá!

romanske-kostely-jpg.jpg

 

Blíží se nová kniha

4. 2. 2014

S radostí zde oznamuji, že se blíží vydání mé šesté knihy, věnované románským kostelům v Čechách... Větší náhled obálky je v "celém příspěvku".

romanske-kostely-2.jpg

 

Pár pokusů o haiku

15. 10. 2013

Do rubriky "Povídky, úvahy, básničky" jsem pověsil pár pokusů o amatérská haiku. Takže očekávám shovívavost...

 

Expedice do Sedmihoří

26. 8. 2013

Mezi 23. a 25. srpnem 2013 jsem se konečně dostal do Sedmihoří - překrásné podkovy zalesněných kopců severně od Horšovského Týna. Dá se tam courat po celé hodiny, po lesích i skalnatých vrcholech kopců. Pro Sedmihoří mé srdce hoří! A abyste mi věřili, že nekecám, tak tady máte pár fotek...

 

Fotky z Lipna

25. 7. 2013

Ve dnech 19. - 21. 7. 2013 jsem podnikl výpravu podél "odvráceného" břehu Lipna. Byla docela dlouhá (asi 58 km) a náročná, ale jako vždy krásná. Řízením osudu jsem na ní potkal kamaráda motorkáře z vojny, na křižovatce uprostřed pustiny, což bylo milé zpestření. A pokud chcete vidět fotky, tak tady jsou...

 

Nové obrázky

3. 7. 2013

Lupnul jsem do fotek novou galerii - Čundr v České Kanadě. Je tam těch fotek tentokrát trochu víc, ale už takhle mi jejich výběr srdce trhal...Je to tam tak ÚŽASNÉ!!!