Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je nového

Příspěvky

Vzkaz bernartickým

23. 6. 2014

Pánové, ještě jednou díky za hezký večer a pozvání na ranní kávu. Bohužel jsme nakonec nemohli přijmout, protože jsme se (do značné míry i Vaší zásluhou) vzbudili v půl desáté a to už byl nejvyšší čas upalovat na vlak, takže se omlouváme.

Ať se Vám vydaří pouť!

Tomáš a Roman

 

Noc kostelů 2014 - Fotky z akce

26. 5. 2014

Přátelé, známí i neznámí, kteří se zůčastnili mého vystoupení v chaberském kostele Stětí sv. Jana Křtitele, děkuji Vám za přítomnost - bylo to moc milé. Vy, které jsem pokládal za přátele a nezúčastnili jste se bez vážného důvodu (že, Hrochu a otče ?!) - styďte se :-).
Nějaké fotky, stejně jako stránka pořadatelů akce, jsou v těle příspěvku. Videjka se sem bohužel nevejdou.

 

 

Noc kostelů 2014

29. 4. 2014

Vážení, v rámci letošní Noci kostelů bych měl v Dolních Chabrech mít nějaký příspěvek o románské architektuře... Nejsem žádný táborový řečník, tak by to mohla být legrace, kdybyste se chtěli přijít podívat:

zlmnoc_kostelu3_kopie-1-.jpg

 Podrobnosti v "celý příspěvek"

 

 

 

Kostely jsou na světě!

28. 3. 2014

Přátelé, návštěvníci!
Knížka o románských kostelech je na světě, tak se s Vámi chci podělit o radost! Hurá!

romanske-kostely-jpg.jpg

 

Blíží se nová kniha

4. 2. 2014

S radostí zde oznamuji, že se blíží vydání mé šesté knihy, věnované románským kostelům v Čechách... Větší náhled obálky je v "celém příspěvku".

romanske-kostely-2.jpg

 

Pár pokusů o haiku

15. 10. 2013

Do rubriky "Povídky, úvahy, básničky" jsem pověsil pár pokusů o amatérská haiku. Takže očekávám shovívavost...

 

Expedice do Sedmihoří

26. 8. 2013

Mezi 23. a 25. srpnem 2013 jsem se konečně dostal do Sedmihoří - překrásné podkovy zalesněných kopců severně od Horšovského Týna. Dá se tam courat po celé hodiny, po lesích i skalnatých vrcholech kopců. Pro Sedmihoří mé srdce hoří! A abyste mi věřili, že nekecám, tak tady máte pár fotek...

 

Fotky z Lipna

25. 7. 2013

Ve dnech 19. - 21. 7. 2013 jsem podnikl výpravu podél "odvráceného" břehu Lipna. Byla docela dlouhá (asi 58 km) a náročná, ale jako vždy krásná. Řízením osudu jsem na ní potkal kamaráda motorkáře z vojny, na křižovatce uprostřed pustiny, což bylo milé zpestření. A pokud chcete vidět fotky, tak tady jsou...

 

Nové obrázky

3. 7. 2013

Lupnul jsem do fotek novou galerii - Čundr v České Kanadě. Je tam těch fotek tentokrát trochu víc, ale už takhle mi jejich výběr srdce trhal...Je to tam tak ÚŽASNÉ!!!

 

Mise AZ kvíz II.

17. 6. 2013

Tak zase po roce a něco jsem se vetřel do ČT a podruhé si zasoutěžil v AZ kvízu. Sice to nebyla taková hitparáda jako v roce 2011, ale tak špatně to taky nedopadlo. Linky najdete, když rozkliknete "celý článek" - to jen, kdyby vás to náhodou zajímalo...